Корзина
Нет отзывов, добавить
Стільниці з штучного каменю
Контакты
Камінь Дизайн
+380 показать номер
Костянтин Кобрин
УкраинаЛьвовская областьЛьвоввул. Шевченка 273
Карта

Стільниці з штучного каменю

Стільниці з штучного каменю можуть мати круглу, овальну, прямокутну і ассиметричную форми. У разі ушкодження такі стільниці легко лагодяться, що пояснюється непористою структурою їх поверхні. Атмосфера усередині будинку перетворюється до невпізнання завдяки таким предметам, як стільниці з штучного каменю в кухонному інтер'єрі – вони є основою для стилю і колірної гамми інтер'єру Вашої кухні. Вдало підібрана до основної колірної гамми кухонного інтер'єру стільниця з штучного каменю своєю присутністю додає Вашому житлу відчуття монументальності, стабільності і упевненості в дні прийдешньому.
Стільниці з штучного каменю – це ідеальне поєднання зовнішньої краси і елегантності з довговічністю служби і практичністю. Стільниці з штучного каменю можуть бути виконані як в стандартній модифікації, так і згідно з Вашим індивідуальним проектом. Широка різноманітність фактур і колірної гамми штучного каменю надає практично необмежені можливості для створення стільниць з цього прекрасного матеріалу. З цієї причини, якщо Ви введете в рядок пошукової системи «штучний камінь стільниця» Ви побачите, як багато людей цікавиться цим невід'ємним елементом інтер'єру сучасної кухні.
Купити стільницю в Києві Ви можете, зв'язавшись з менеджерами нашої компанії за допомогою контактних телефонів або форми зворотного зв'язку, які вказані на нашому сайті. Співробітники нашої компанії із задоволенням дадуть відповідь на усі виниклі у Вас питання, а також допоможуть правильно підібрати стільницю, ідеально відповідну Вам.
Штучному каменю властивий цілий ряд унікальних особливостей, які практично за усіма порівняльними характеристиками залишають позаду себе природний камінь і пластик.
Міцність стільниці з штучного каменю
Штучний камінь набагато міцніше за мармур і цілком порівнянний за своїми характеристиками з бетоном. У домашніх умовах надзвичайно важко його подряпати, проте навіть якщо сталося, поверхня штучного каменю легко відновлюється, що є однією з важливих характеристик для стільниць. Меблі, матеріалом для яких виступив штучний камінь, не схильні до займання, відмінно протистоять високій температурі і хімічно інертні.
Гігієнічність стільниці з штучного каменю
З причини відсутності пор у своїй поверхні штучний камінь не схильний до процесів вологості, не таїть в собі запахи і не стає розсадником мікроорганізмів. Цим пояснюється високий рівень популярності стільниці і мийок, виконаних з цього матеріалу. Гігієнічність є однією з головних характеристик для стільниці, оскільки її поверхня постійно взаємодіє з кухонним посудом і різними продуктами харчування.
Дизайн стільниці з штучного каменю
У плані дизайну стільниці з штучного каменю не мають собі рівних. Основними властивостями усіх виробів, виконаних з штучного каменю, є наявність широкої колірної гамми, можливість створення будь-яких форм, склеювання окремих частин безшовним способом.

Студія "Камінь Дизайн"